Kinnisvara palavik Salentos: sellepärast valivad VIPid selle.

Itaalias on Põhja- ja Lõuna-ääres arvukalt erakordseid ilu, millest igaühel on erinevad omadused. Kahtlemata on Salento rahvusvahelisest seisukohast eriti edukas viimastel aastatel. Territooriumist avaneb vaade kahele merele: Jooniale ja Aadria merele, mis nende kohtumisel pakuvad Punta Palascia lähedal asuvatele vaatlejatele imelist vaatemängu.Salento poolsaar on ajaloolises mõttes ja kultuuris, mille juured pärinevad Vana-Kreekast, paljude kuulsuste ja rahvusvaheliste tähtede poolt valitud kui ideaalne koht oma kodu ehitamiseks. Esimene, kes avas selle kinnisvarapalaviku, oli Helen Mirren, sarnased valikud Francis Ford Coppola, Meryl Streep, Vasco Rossi, Madonna ja Bono Vox. Aga mis ajab neid kuulsusi Pugliasse korterite ostmiseks ja ostmiseks?Kahtlemata on mere lähedus üks selle valiku nurgakive. Kas see on Aadria või Joonia mere rannikul, pakub poolsaar mõningaid Euroopa ilusamaid randu ja rannikuid. Kunstilisest vaatenurgast võivad need, kes külastavad piirkonda, eksida ainult Lecce barokis, mis on sageli olnud paljude režissööri Ferzan Özpeteki filmide taust, nii et samad inimesed on ümber nimetanud '' Piazzetta Carducci '' '' piazzetta Özpetek ''. Toit ja vein mängivad samuti olulist rolli: kuulus '' Negramaro '' vein, Gambero Viola di Gallipoli ja Pasticciotto.

Aga kui palju maksab maja ostmine Salentos?

See algab vähemalt 75 000 eurost maapiirkondades asuvatele majadele, 150 000 eurot vanade villade jaoks barokklinnas, maksimaalselt 300 000 eurole hiljuti renoveeritud mõnda kilomeetri kaugusel rannast. Renditud majade puhul on lahendused veelgi mitmekesisemad. Talumajad on väga rahvarohked, vanad majad Salento maapiirkonnas, renoveeritud heledates toonides (tavaliselt valge) ja "kuivades" seintes (piirkonnale tüüpilised).

Hind on umbes 30 eurot öö kohta. Suurte aedadega korterites on võimalik ranniku lähedal jääda 450 € nädalas. Kui otsite lõõgastust, saate suurepärases kuurordis ära kasutada spaas, basseinides ja tallides olevaid mugavusi, mis sobivad ideaalselt peredele või paaridele ja mille hinnad on alates € 110 inimese kohta. Lisaks hotelliomanike pakutavatele teenustele tasub meeles pidada, et seal on mitmeid festivalide ja messide näiteid tüüpilistest toodetest, mis eriti suvel animeerivad Salento kogukonda.

Iga küla pakub külastajatele võimalust lõõgastuda koha kultuuri maitsete, traditsioonilise muusika ja eksimatute maastikualade kaudu. Kõige kuulsamate sündmuste seas me mäletame 'La Notte della Taranta' 'Melpignanos, folklooriõhtut, kus populaarne muusika ja' 'pizzica' 'on peamiseks atraktsiooniks, kogudes igal aastal turiste kogu maailmast.

Seonduvad postitused

Otsige Realigrost

 

  Konto Realigro

  • Twitter
  • Facebook
  • LinkedIn
  • Instagram
  2005-2021 REALIGRO REAL ESTATE LTD. All Rights Reserved - VAT Nr: 893969932
  Neikos Digital Agency
  1. Valikud

   Realigro veebisaiti optimaalseimaks kasutamiseks vali keel, valuuta ja pindala ruutmeetrites.

   Määra kohe Ära näita uuesti
  BB